Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Drift vårdboende Skogsgården och Björkbladet
Referensnummer: UH-2018-144
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 85311100 Äldreomsorg
II.1.4.
Kort beskrivning
Drift av Skogsgården, särskilt boende med 28 lägenheter för äldre personer med demenssjukdom och Björkbladet, särskilt boende med 24 lägenheter för äldre personer med fysisk funktionsnedsättning.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85311100 Äldreomsorg, 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen