463296-2022 - ÄndringSverige-Ludvika: Landskapsplanering
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsulttjänster detaljplaner Avesta
Referensnummer: GNU 2022/78
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45112700 Landskapsplanering
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ett rangordnat ramavtal för konsulttjänster gällande detaljplaner åt Avesta kommun.