463433-2016 - PlaneringSverige-Stockholm: Köksredskap
Förhandsmeddelande
Varor
Direktiv 2004/18/EG
II.1.
Den upphandlande myndighetens benämning på upphandlingen
Köks- och serveringsutrustning Stockholm stad.
II.2.
Typ av upphandling och plats för leverans eller utförande
Stockholm.
Nuts-kod SE110 Stockholms län