463443-2020 - ResultatSverige-Södertälje: Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2020-1034 Storkökservice Katrineholm
Referensnummer: TI 2020-1034
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser service och underhåll, funktionskontroll och justering av storköksutrustning inom Katrineholms kommun och Vingåkers kommun.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45331230 Installation av kylutrustning, 50710000 Reparation och underhåll av elektrisk och maskinteknisk utrustning i byggnader, 50882000 Reparation och underhåll av restaurangutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen