463465-2020 - ResultatSverige-Vara: Inspektion av ventilationssystem
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fastighetsunderhåll 2020
Referensnummer: 2020-62
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71315410 Inspektion av ventilationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser fastighetsunderhåll inom följande fackområden:
Elarbeten
Golv
Målning
OVK-besiktningar
VS
Ventilation
Sista anbudsdag
Anbudet ska vara Köparen tillhanda senast 15.6.2020 23:59
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45232460 Sanitetsanläggningar, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45330000 Rörmokeriarbeten, 45331000 Installation av värme, ventilation och luftkonditionering, 45331210 Installation av ventilation, 45332400 Montering av sanitetsgods och rör, 45430000 Golvbeläggning och väggbeklädnad, 45432100 Golvläggning och beläggning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen