2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Eldrivna bussar för flextrafik
Beskrivning: Inbjudan till dialog
Intern identifierare: 2026-0018
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34120000 Motorfordon för transport av tio personer eller fler
Ytterligare klassificering (cpv): 34114400 Minibussar, 34121100 Bussar för kollektivtrafik, 34121400 Låggolvsbussar, 34144900 Elfordon, 34144910 Elbussar