Huvudsaklig CPV-kod 45212212 Anläggningsarbete för simbassäng
II.1.4.
Kort beskrivning
Entreprenaden omfattar nybyggnad av en simhall innefattande bl.a. grundläggning, uppförande av stomme, installationer, stomkomplettering, fast inredning och driftsättning av anläggningen.