463576-2017 - ResultatSverige-Stockholm: Tillbehör till arbetskläder
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av bälte m/04.
Referensnummer: 936-A471.071/2017
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18140000 Tillbehör till arbetskläder
II.1.4.
Kort beskrivning
Bälte inklusive tillbehör.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Bälten inkl. tillbehör.