2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tillbehör röntgenutrustning
Beskrivning: Lunds universitet anskaffar fokuserad röntgenkälla till befintligt högtrycksfotoelektronspektroskopiinstrument
Intern identifierare: V 2026/2072
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Tillbehör röntgenutrustning