463711-2017 - ÄndringSverige-Malmö: Nöd- och säkerhetsutrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Livräddningsutrustning för strandverksamhet.
Referensnummer: SN-2017-1524
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
35100000 Nöd- och säkerhetsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar leverans av livräddningsutrustning och produkter förenligt med vattensäkerhetsförebyggande åtgärder kring och vid vatten.