2. Förfarande
Förfarande
Titel: Verksamhetssystem till socialtjänsten
Beskrivning: Kommunen är i behov utav ett verksamhetssystem till socialtjänsten.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001