Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 19640000 Sopsäckar och soppåsar av polyeten, 33700000 Hygienartiklar, 33760000 Toalettpapper, näsdukar, handdukar och servetter, 39224000 Kvastar och borstar och diverse andra artiklar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Vi upphandlar Förbrukningsmaterial städprodukter inklusive kem, hygien och papper för kommunen och bolagen.
Hygien- och torkpapper
Sopsäckar och avfallspåsar
Engångsmaterial
Städredskap
Rengöringsmedel
Vi söker en professionell och ärlig samarbetspartner som vi kan ingå ett ramavtal med.
I denna upphandling ingår inte medel som är anpassade för storköksutrustning.