Leverans av det löpande behovet av inomhus- och utomhusskyltar till Region Hallands verksamheter. Verksamhet bedrivs i ungefär 50 olika fastigheter runt om i länet med sjukhusen i Halmstad och Varberg som de klart största enheterna.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34992000 Skyltar och upplysta skyltar, 44423400 Skyltar och liknande föremål
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen