2. Förfarande
Förfarande
Titel: Industrisanering samt torr- och våtsugsarbeten
Beskrivning: Upphandling avseende löpande behov av Industrisaneringstjänster.
Intern identifierare: 26/97
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90920000 Sanering av anläggningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Del 1
Beskrivning: Se underlag
Intern identifierare: 1911511-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Mall 2026.1
Intern identifierare: 1915425-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Del 1 (1)
Intern identifierare: 1911512-2