463972-2020 - ResultatSverige-Karlshamn: Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Revisionstjänster 2021 - Karlshamns kommun
Referensnummer: DNR 2020/471
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Presentation och inbjudan att lämna anbud i upphandlingen - revisionstjänster 2021 - Karlshamns kommun
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Revisionstjänster - kommun - redovisningsrevision
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster, 79210000 Redovisning och revision
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Revisionstjänster - kommun - förvaltningsrevision
Del nr: 2
Revisionstjänster kommunalt bolag
Del nr: 3
REVISIONSTJÄNSTER STIFTELSER
Del nr: 4
Sakkunnigt biträde till kommunens lekmannarevisorer
Del nr: 5