46400-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Vägbeläggningsarbeten – För utförande av varmmassabeläggning i Gävleborgs län 2026-2027
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelFör utförande av varmmassabeläggning i Gävleborgs län 2026-2027
BeskrivningVarmmassabeläggning inom X-län 2026-2027
Intern identifierareKOM-418371
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233222 Vägbeläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFör utförande av varmmassabeläggning i Gävleborgs län 2026-2027