464019-2019 - ResultatSverige-Stockholm: Elektromekanisk utrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Förstärkare vibrator
Referensnummer: 421788-AI951616
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31720000 Elektromekanisk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Syftet med upphandlingen är att köpa en ny förstärkarenhet som är kompatibel med nuvarande vibratorssystem.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen