Typ av upphandlande myndighet Departement eller annan central, regional eller lokal statlig myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
R-Mode Modulator System
Referensnummer: 19-02242
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 34930000 Marin utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Procurement for R-Mode Modulator System for The Swedish Maritime Administration (SMA).
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34933000 Navigationsutrustning, 48000000 Programvara och informationssystem, 48100000 Programvara för särskild industri
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
R-Mode Modulator System.