464099-2019 - ÄndringSverige-Göteborg: Lås, nycklar och gångjärn
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lås med tillbehör, varor och tjänster
Referensnummer: 241/19
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44520000 Lås, nycklar och gångjärn
II.1.4.
Kort beskrivning
Andra omgången av låsupphandlingen, första upphandlingen avbröts 16 september 2019, avtalsspärr tom 26 september.