2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anbudsinbjudan DIS Flexibla foder - 6072 Habo Ljung Version 2
Beskrivning: infodring
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45231100 Allmänna bygg- och anläggningsarbeten: rörledningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Infodring