2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inredning fordon
Beskrivning: Inredning till fordon. Upphandlingen omfattar både köp av varor och tjänster samt takskyltar
Intern identifierare: B705U26-362
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31610000 Elutrustning för motorer och fordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34114000 Specialfordon, 34928472 Skyltar, 34992000 Skyltar och upplysta skyltar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Inredning till fordon. Upphandlingen omfattar både köp av varor och tjänster. Samt takskylt
Intern identifierare: Inredning fordon