2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vinterväghållning som komplement till egen regi
Beskrivning: Upphandling omfattar ramavtal för tjänster inom vinterväghållning som komplement till egen regi.
Intern identifierare: TFN/2026:00186
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Vinterväghållning som komplement till egen regi