46436-2018 - ResultatSverige-Örebro: Trädvård
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Trädvård
Referensnummer: 2017/100
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77211500 Trädvård
II.1.4.
Kort beskrivning
Härmed inbjuds ni att inkomma med anbud gällande ramavtal på trädvårdstjänster åt Futurum.
Fastigheter i Örebro AB.
Förfrågningsunderlaget med bilagor innehåller samtliga förutsättningar och krav som gäller för.
Anbudsgivningen.
Vi emotser Ert anbud med intresse.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
77211000 Tjänster i samband med skogsavverkning, 77211300 Trädröjning, 77211400 Trädfällning, 77300000 Trädgårdstjänster, 77341000 Beskärning av träd
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen