2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av fastighetsjour till Norrköpings kommun
Beskrivning: Norrköpings kommun, Samhällsbyggnadskontoret inbjuder er att lämna anbud på upphandling av fastighetsjour. Anbud ska lämnas i enlighet med förfrågningsunderlaget.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103888:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 98341130 Fastighetsskötsel, 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader