Uppdraget avser plastikkirurgi av buk och bröst. Uppdraget omfattar plastikkirurgi (buk- och bröstplastik) för bland annat patienter som genomgått en viktnedgång.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85111000 Sjukhustjänster, 85111100 Kirurgisk sjukhusvård
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen