See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av uppdragsavtal avseende reklamytor Resenärsfordon inom kollektivtrafiken Region Stockholm
Beskrivning: Upphandling av entreprenör för att tillhandahålla reklam på fordon.
Intern identifierare: TN 2023-0982
Förfarandets viktigaste kännetecken: Det är inte ett ramavtal
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000