46456-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Specialist tunnelsäkerhet med brandinriktning till Tekniska system IVtt5
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSpecialist tunnelsäkerhet med brandinriktning till Tekniska system IVtt5
BeskrivningSpecialist tunnelsäkerhet med brandinriktning till Tekniska system IVtt5
Intern identifierareKOM-419256
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareSpecialist tunnelsäkerhet med brandinriktning till Tekniska system IVtt5