46457-2020 - ResultatSverige-Norrköping: Catering
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Catering Centria Stockholm
Referensnummer: 3.2.1-2019-31747
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
55520000 Catering
II.1.4.
Kort beskrivning
Migrationsverket har behov av catering till boende Centria Stockholm.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
55523000 Catering för övriga företag eller övriga institutioner
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen