464873-2022 - ResultatSverige-Vänersborg: Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Sprut och Volympumpar
Referensnummer: RS 2021-01014
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Sprut och volympumpar, Rack med fölrbrukningsarticklar, tillbehör och reservdelar, samt option för Remote Access.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
33190000 Diverse medicinktekniska produkter, 33194110 Infusionspumpar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen