2. Förfarande
Förfarande
Titel: Komprimatorer
Beskrivning: Upphandlingen omfattar i huvudsak komprimatorer med tillhörande containrar inklusive installation till främst avfalls och återvinningsanläggningar, men Sinfra har även medlemmar som är verksamma inom el, fiber, vatten och avlopp samt fjärrvärme och fjärrkyla som kan komma att avropa på detta ramavtal.
Intern identifierare: 25/39
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42000000 Industrimaskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 39713300 Avfallskomprimatorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000