See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionstjänster
Beskrivning: Linköpings kommun bjuder in till upphandling av revisionstjänster. Upphandlingen avser verksamhets- och räkenskapsrevision för både Linköpings kommun och Kinda kommun. Upphandlingen ska resultera i ett ramavtal med en (1) leverantör.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212000 Revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119370:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79212200 Internrevision, 79212100 Finansiell revision