Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/stockholm/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Invändigt måleri 2021
Referensnummer: 2021-00132
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 45442180 Ommålning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser invändigt måleri
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 65 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45432200 Väggbeklädnad och tapetsering, 45442110 Målning av byggnader, 45442180 Ommålning