See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anestesiarbetsstationer
Beskrivning: Upphandling av anestesiarbetsstationer till region sörmland.
Intern identifierare: IN-IN25-0331
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33172100 Anestesiutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000