465180-2025 - Planering
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – RFI- Automatiska hörseltester
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI- Automatiska hörseltester
BeskrivningRFI för Automatiska hörseltester
Intern identifierareUPPH2025-00204
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar