465221-2018 - KonkurrensutsättningSverige-Sundsvall: Motorfordonsförsäkringar
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Försäkringsupphandling Sundsvalls Kommun
Referensnummer: 18/3
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66514110 Motorfordonsförsäkringar
II.1.4.
Kort beskrivning
Försäkringsupphandling av motorfordonsförsäkring
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen