2. Förfarande
Förfarande
Titel: Verksamhetssystem för arbetsmarknadsinsatser
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ett verksamhetssystem för arbetsmarknadsinsatser.
Intern identifierare: AMP/2025:00032
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72250000 System- och stödtjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 48330000 Programvara för schemaläggning och produktivitet, 48810000 Informationssystem, 72253200 Stödtjänster för system
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Verksamhetssystem för arbetsmarknadsinsatser