465368-2023 - ÄndringSverige-Falun: Transporter (utom avfallstransport)
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Pelletstransporter med bulkekipage.
Referensnummer: FEV23/0054
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60000000 Transporter (utom avfallstransport)
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget består av att kontinuerligt utföra pelletstransporter med bulkekipage från vårt kraftvärmeverk till olika anläggningar.