2. Förfarande
Förfarande
Titel: Energieffektivisering av fönster
Beskrivning: HFAB upphandlar energieffektivisering av fönster
Intern identifierare: 2026-0126
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000