465646-2021 - ResultatSverige-Kristianstad: Terminaler
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Betalkortsterminaler
Referensnummer: 2020-O002611
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31224500 Terminaler
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser köp av Betalkortsterminaler med service och support samt köp av tillbehör.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
30216200 Magnetkortsläsare, 30233110 Magnetkortsenheter
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandling av köp av kortterminaler/betalkortsterminaler för Region Skåne