Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Värdetjänster
Referensnummer: 215/2018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 44421722 Säkerhetsboxar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar värdetransporttjänster såsom:
— Hämtning av kassor och myntboxar
— Växelhantering
— Uppräkning och insättning på konto.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 4 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 44421722 Säkerhetsboxar, 60100000 Vägtransporter, 79710000 Säkerhetstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen