2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal ServiceNow konsulter
Beskrivning: Uppdraget innebär leverans av konsultstöd där Arbetsförmedlingen avser att teckna ramavtal för tre (3) st kompetensområden för att säkra Arbetsförmedlingens framtida behov av en flexibel och kostnadseffektiv försörjning av IT-konsulttjänster med ServiceNow kompetens.
Intern identifierare: Af-2026/0064 6102
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1938629-0
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Se upphandlingsdokument.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på leverantören
Beskrivning: Se upphandlingsdokument.
Intern identifierare: 1938630-1