465814-2026 - Resultat
Sverige – Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster – DIS - Biträdande projektledare/byggledare för tillbyggnad av St Olof skola
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDIS - Biträdande projektledare/byggledare för tillbyggnad av St Olof skola
BeskrivningUppdraget avser stöd till kommunens projektledare i ett byggprojekt gällande tillbyggnad av grundskola i St Olof.
Föregående meddelande191639-2026
Intern identifierare26/28
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000