465819-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Livsmedel, drycker, tobak o d – Kompletterande livsmedel - Inköp av konsumentförpackningar - webbutik
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKompletterande livsmedel - Inköp av konsumentförpackningar - webbutik
BeskrivningUpphandlingen avser inköp av konsumentförpackningar.
Intern identifierareKS25.310
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000