465871-2026 - Resultat
Sverige – Marknadsundersökningar – Marknadsundersökningstjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMarknadsundersökningstjänster
BeskrivningLinköpings kommun bjuder in till upphandling av marknadsunderssökningar. Upphandlingen ska resultera i att en (1) leverantör tilldelas ramavtalet.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79310000 Marknadsundersökningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123963:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79300000 Marknadsundersökningar och ekonomiska undersökningar; opinionsundersökningar och statistik