Huvudsaklig CPV-kod 72514000 Drift av dataanläggning
II.1.4.
Kort beskrivning
Funktionsupphandling gällande utskrift som tjänst (MFP-print) inom Nyköpings kommun, Oxelösunds kommun inklusive bolagen Kustbostäder AB och Oxelö Energi AB.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72514000 Drift av dataanläggning, 30232130 Färgskrivare
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen