See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Brandskyddsutbildning steg 2 och 3 samt heta arbeten
Beskrivning: Brandskyddsutbildning steg 2 och 3 samt heta arbeten
Intern identifierare: RS 2023/1328
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 80510000 Specialutbildning, 80511000 Personalutbildning, 80550000 Säkerhetsövningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Avtalsvillkor IT
Beskrivning: Upphandlingen avser brandskyddsutbildning steg2 och steg 3 samt utbildning i heta arbeten.
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
Ytterligare klassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster, 80510000 Specialutbildning, 80511000 Personalutbildning, 80550000 Säkerhetsövningar
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del
Beskrivning: Upphandling av brandskyddsutbildning steg 2 och steg3 samt heta arbeten