466220-2018 - ÄndringSverige-Hässelby: Programvara för tidsredovisning eller personal
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Vikariehanteringssystem
Referensnummer: 2.2.1-524-2018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48450000 Programvara för tidsredovisning eller personal
II.1.4.
Kort beskrivning
Tjänsten omfattar att tillhandahålla ett system för vikariehantering.