466301-2026 - Resultat
Sverige – Auktionstjänster – Avyttring av fordon
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAvyttring av fordon
BeskrivningWebbaserad auktionstjänst för avyttring av begagnade fordon.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79342400 Auktionstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123566:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
Optioner
Beskrivning av alternativenen förlängningsmöjlighet á 2 år