466317-2018 - ÄndringSverige-Mora: Tjänster förknippade med skogsbruk
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tjänster inom skogsbruk 2018/66
Referensnummer: 2018/66
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77230000 Tjänster förknippade med skogsbruk
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för avrop av skogstjänster såsom upprättande av skogsbruksplaner, planering, röjning, gallring, tätortsnära avverkning mm