466337-2018 - ÄndringSverige-Malmö: Städning och renhållning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal städjänster
Referensnummer: 2018MKB-3333
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90900000 Städning och renhållning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av städtjänster till MKB Fastighets AB, område City, Holma, Västra Hamnen, Gullviksborg. Limhamn, fastighet Gyllinsträdgård och Draken, Hyllie och Möllevången.